• (0212) 876 16 46
  • info@dentlineklinik.com
  • 0551 596 16 46
theimran.com
theimran.com

ESTETİK DİŞ HEKİMLİĞİ ( PROTETİK DİŞ TEDAVİSİ )

Dişlerin ve çevre dokuların çeşitli nedenlerle madde kaybına uğradığı ya da tamamen yok olduğu yani kaybedildiği durumlarda bunları onarmak ya da yerine konması için kullanılan materyallere protez denir.

theimran.com
theimran.com

İMPLANTOLOJİ

İMPLANT NEDİR? Eksik olan dişlerin yerine fonksiyon ve görünüşünü tekrar kazandırmak amacıyla yerleştirilen kişinin vücuduna uygun olan malzemeleri kullanarak yapılan yapay diş kökleridir.

theimran.com
theimran.com

PEDODONTI

Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği) : 0-14 yaş grubu çocukların süt ve daimi dişlerinin sağlıklı kalmayı ve oluşan hastalıkları tedavi etmeyi amaçlayan hekimdir.

Kurumsal

Ağız ve Diş Sağlığı ile ilgili problemleriniz konusunda endişelenmekten vazgeçin, Biz sizin için  iyisini biliyor ve uyguluyoruz. Özel Dentline Ağız ve Diş sağlığı polikliniği 2016 yılında Beylikdüzü'nde kuruldu. Kliniğimiz, tecrübeli ve dinamik hekim kadrosuyla diş hekimliğinde son yenilik ve teknolojileri takip eden hekimlerimiz tarafından hastalarımıza güleryüzlü ve kaliteli diş sağlığı hizmeti verme amacı gütmektedir. Siz hastalarımızın rahatlığı için  yeni ve yüksek kaliteli ekipmanlarla çalışmaktayız. Siz hastalarımızı önemsiyor, birinci sıraya hasta memnuniyeti koyarak, siz hastalarımızla büyümeyi amaçlıyoruz.

Online Başvur

Hizmetlerimiz

Ağız ve Diş Sağlığı Tanı ve Tedavilerinde ülkenin en iyi sağlık kuruluşlarından birisi olabilmek için; son teknolojiyi yakından takip eden, sürekli gelişen, hastalar tarafından tercih edilen, yurt içinde ve yurt dışında sektöründe öncü kurumlarla hizmet gücünü birleştiren ve  kısa sürede,  iyi tedavi ve hizmetlerimizle güler yüzlü bir şekilde göndermek en önemli önceliğimizdir.

Online Başvur

Tüm Doktorlarımız

Hande Karasakal Arslan

Hande Karasakal Arslan

Diş Hekimi

Online Başvur